Apkopojām biežāk uzdotos jautājumus un mūsu atbildes. Ja jums ir kāds šeit neatbildēts jautājums - lūdzu rakstiet epastā info@ufloat.eu!

Kāpēc jūsu pontoni ir tik dārgi? Mūsuprāt - tie nav dārgi, jo izmantojam tikai sertificētas, no saules staru vai sala iedarbības aizsargātas izejvielas, neesam taupījuši uz aprīkojumu un iekārtām. Mūsu ražotajiem pontoniem, atšķirībā no daudzu kolēģu piedāvātā ir vienmērīgs sienas biezums, skrūvju kanāli ir izturīgi, droši. 

Vai tad caurule ar aizmetinātiem galiem nekalpo tikpat labi un nav vēl izturīgāka? Viens no biežāk uzdotajiem jautājumiem! Plastmasas caurules, ar retiem izņēmumiem, nav aizsargātas no UV (saules staru) iedarbības, tās ar laiku sāks plaisāt. Ja izvēlaties savām vajadzībām pontonus no caurulēm - pieprasiet materiālu sertifikātu ar norādītu UV aizsardzības klasi. Vēl viena būtiska nianse - lietderīgais tilpums, kurš kalpos jūsu būves celšanai - caurules gadījumā kalpo tikai 1/2 ..., par to gan daudz atšķirīgu viedokļu, taču mūsuprāt, tad, kad caurule ir zem ūdens zemāk par viduslīniju to sāk spiest ne tikai laipas svars bet arī ūdens, vai ziemā - ledus.

Ko nozīmē UV aizsardzība? UV aizsardzība nozīmē to, ka materiāls, no kura izgatavoti mūsu pontoni nepaliks trausls saules staru iedarbības rezultātā. Mēs izmantojam polietilēnu ar vismaz 6 UV aizsardzības klasi - tā ir līdzvērtīga 6000 stundām Arizonas saulē :-). 

Ar ko jūsu pontoni atšķiras no konkurentu piedāvājuma? Ufloat pontonus projektējām liekot lietā savu ilggadējo pieredzi plastmasas liešanā, esam ražotāji nevis pārpircēji. Esam vienīgie Latvijā kuri šādus, monolīta lējuma, bezšuvju, pontonus izgatavojam savā ražotnē. Tas nenozīmē, ka mūsu konkurentu piedāvājums nav līdzvērtīgs. Katrs meklē un atrod risinājumu atbilstoši savām vajadzībām, konkurence ir laba lieta un progresa virzītājs ... 

Cik ātri piegādājat? Parasti, ja pasūtījums nav īpaši liels - varat saņemt pontonus uzreiz pēc apmaksas veikšanas!

0

 .